2. Συμβάσεις Διαγωνισμών Προμήθειας ΣΕΠΕΗΥ

Φάκελος Συμβάσεις Διαγωνισμών Προμήθειας ΣΕΠΕΗΥ

Πρόκειται για τα έγγραφα των συμβάσεων διαγωνισμών προμήθειας εξοπλισμού Σ.Ε.Π.Ε.Η.Υ. που έχουν διενεργηθεί. Αναφέρονται οι όροι της σύμβασης, το υλικό καθώς και εγγυήσεις καλής λειτουργίας.

Αρχείο Συμβάσεις μεταξύ BYTE-ΔΙΕΦΕΣ (8/01 & 12/01)

Από 1241 μεταφορτώσεις

Λήψη (216 KB)

Simvaseis_Byte.zip

Περιλαμβάνονται 2 συμβάσεις μεταξύ της ΔΙΕΦΕΣ και BYTE για εξοπλισμό Σχολικών Εργαστηρίων σε Ε.Λύκεια, ΤΕΕ & ΣΕΚ. Αφορά συνολικά 220 εργαστήρια.

Αρχείο Συμβάσεις μεταξύ Infoquest-ΔΙΕΦΕΣ(3/2001)

Από 1557 μεταφορτώσεις

Λήψη (143 KB)

Simvaseis_Infoquest.zip

Περιλαμβάνονται 2 συμβάσεις μεταξύ της ΔΙΕΦΕΣ και Infoquest(υπογράφτηκαν στις 6/3/2001) για εξοπλισμό Σχολικών Εργαστηρίων σε Ε.Λύκεια, ΤΕΕ & ΣΕΚ. Αφορά συνολικά 551 εργαστήρια.

Αρχείο Απόκομμα ΦΕΚ για Δυνατότητα Χρηματοδότησης Σχολικών Μονάδων για αγορά εξοπλισμού από τον ΟΣΚ

Από 3555 μεταφορτώσεις

Δυνατότητα χρηματοδότησης 5.000 Ευρώ ανά έτος σε κάθε σχολική μονάδα για αγορά εξοπλισμού απ’τον Οργανισμό Σχολικών Κτιρίων. Η δυνατότητα αυτή αφορά περιπτώσεις κάλυψης εκτάκτων αναγκών προμήθειας εξοπλισμού. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με